Vienkārši viedi pamati

Par BAYO.S

BAYO.S ir Eiropas uzņēmums, kas bāzēts Prāgā. Mēs esam pionieri Pagarināmo Skrūvpāļu pamatu attīstīšanā un ražošanā.
BAYO.S in spēcīgs partneris starptutiskos projektos, jo paši sava uzņēmuma ietvaros spējam nodrošināt skrūvpāļu projektēšanas, ražošanas un montāžas/ieskrūvēšanas pakalpojumus.
Ņemot vērā, ka ražošanā izmantojam augstākās kvalitātes Eiropā ražotus izejmateriālus un mums ir vairāk nekā 10 gadu darbības pieredze Ziemeļamerikas būvniecības industrijā, Jūs varat būt droši, ka BAYO.S piegādātie produkti vai pabeigtie projekti būs uzbūvēti uz stabila pamata. Burtiski!

Mūsu unikālā skrūvpāļu tehnoloģija piedāvā daudzas priekšrocības: Pāļu montāža/urbšana ir daudz ātrāka, pat sarežģītas piekļuves un daudzveidīgu grunšu apstākļos, Netiek radīta negatīva ietekme uz vidi (pretēji tam kā tas būtu betonēto pamatu gadījumā – grunts ekskavācija, pārvietošana, betonēšana utt.), Turklāt skrūvpāļi ir vairākkārtēji izmantojami.
Mēs fokusējamies uz visaptveroša risinājuma piedāvājūmu mūsu klientiem. Mēs esam radījuši plašu skrūvpāļu un iekārtu klāstu (kā urbšanas, tā arī testēšanas), tādejādi nodrošinot BAYO.S klientiem pieeju pilnībā gatavam pamatu risinājumam.

Materiāli

  • Ražots no S235 tērauda caurules
  • Vītnes ražotas no DC01 lentas
  • Karsti cinkots tērauds (atbilstoši DIN EN ISO 1461 prasībām)