Vienkārši viedi
pamati

pagarināmie skrūvpāļi

bez betonēšanas . stabili . zibenīgi

Skruvpāļi

BAYO.S nodrošina pamatu risinājumus jebkura veida būvniecības iecerēm – sākot no terases, nojumes, karoga masta, nožogojuma vai dārza mājas, līdz liela mēroga ražošanas un komerciāliem projektiem. Pielietojot skrūvpāļus Jums nebūs nepieciešama betonēšana, kā rezultātā pamatu izbūve var tikt pabeigta minūšu laikā, turklāt pamati spēs uzņemt slodzi uzreiz pēc izbūves.

Kāpēc izvēlēties BAYO.S?

Unikālais bajonetes tipa savienojums skrūvpāļu sistēmām ļauj būt viegli pielāgojamām nepieciešamajam pielietojumam, grunts tipam un vides/reljefa apstākļiem.

Ieguvumi

Vienkārša un ātra pamatu izbūve

Pamatu izbūve, pielietojot BAYO.S skrūvpāļus notiek apbrīnojami īsā laikā! Katrs sētas/nožogojuma stabs var tikt uzmontēts 5 minūšu laikā.

Skrūvpāļi taupa Jūsu laiku un atvieglo Jūsu pūles. Lai izbūvētu Jūsu iecerētās būves pamatus, Jums vienkārši jāieskrūvē skrūvpāļi zemē, pirms tam precīzi nospraustajos punktos.

Kvalitāte par lielisku cenu

BAYO.S skrūvpāļi ir daudz ērtāki nekā betonēšana un rada Jums iespēju izbūvēt stabilus pamatus no kvalitatīva izturīga tērauda materiāla.

Tas nozīmē, ka ietaupīsiet vairāk laika un līdzekļus, kurus varēsiet veltīt Jūsu ģimenei.

Nav nepieciešama rakšana un betonēšana

Jums vairs nav cītīgi jārok būvbedres, jānodarbojas ar izraktās grunts pārvietošanu, jāmaisa betons, jāsēž un jāgaida kamēr tas sacietēs. Tagad tas var tikt paveikts daudz vienkāršāk. Skrūvpāļu tērauda uzgalis var caururbt pat akmeņainu grunti un ar vītnes palīdzību tiek ieskrūvēts līdz nepieciešamajam dziļumam.

Skrūvpāļus var nekavējoties noslogot, ļaujot Jums pārliecienāties par sava darba augļiem uzreiz. Vienkārši izvēlieties un atzīmējiet punktu, iespraudiet zemē skrūvpāli un sāciet būvēt jaunu žogu, siltumnīcu, dārza nojumi, šūpoles vai spēļu laukumu bērniem utt.

Videi draudzīgi

BAYO.S skrūvpāli ir izcila alternatīva tradicionālajai pamatu betonēšanai.

Skrūvpāļu izmantošana ir vienkārša sākot jau no vietas sagatavošanas, līdz pat to montāžai, jo nav nepieciešama būvbedres rakšana un grunts materiāla pārvietošana, nav nepieciešami betonēšanas darbi un gaidīšana līdz betona sacietēšanai (apt. 28 dienas), tiek saglabāta apkārtējā, jau iekoptā vide. Turklāt skrūvpāļus var izmanot vairākkārt.

Projekti

Žogi/sētas
Terases
Saulessargi/Lietusargi/Veļas žāvēšana
Bērnu rotaļu laukumi
Nojumes un Siltumnīcas
Pergolas

BAYO.S pamatu risinājums